قیمت روز طلا و سکه

خرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۵میلیون و ۱۳۱ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۴۰ هزار تومان معامله می‌شود همچنین قیمت انگشتر نامزدی نگین دار طلا نیز افزایش داشته است.

سکه تمام‌بهار آزادی ۵میلیون و ۱۳۱ هزار تومان

سکه‌بهارآزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۴۰ هزار تومان

نیم‌سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۹۰۵ هزار تومان

ربع‌سکه یک میلیون و ۸۸۱هزار تومان

سکه‌گرمی یک میلیون و ۹ هزار تومان

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۹۰۵ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۸۱هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۹ هزار تومان فروخته می‌شود مانند انگشتر یاقوت کبود زنانه نقره که افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۷۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت ۲میلیون و ۳۹ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۵٫۹دلار معامله می‌شود.

قیمت هر‌گرم طلای ۱۸‌عیار ۴۷۱ هزار تومان

قیمت هرگرم‌طلای ۲۴عیار ۶۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان

قیمت هر‌مثقال‌ طلا ۲میلیون و ۳۹ هزار تومان

قیمت‌اونس‌طلا ۱۲۸۵٫۹دلار

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۱۰ تومان کاهش نسبت به آخرین روز هفته قبل، ۱۵ هزار و ۲۴۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۱۴۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت دلار ۱۵ هزار و ۲۴۰ تومان

قیمت یورو ۱۷ هزار و ۱۴۰ تومان

قیمت درهم ۴ هزار و ۲۰۷ تومان

قیمت پوند انگلیس ۲۰ هزار و ۹۳ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۷ هزار و ۱۴۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۷ هزار و ۴۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو در این صرافی ها نسبت به روز کاری قبل ۶۰ تومان کاهش یافته است.